O nas

             Nasza Firma rozpoczęła swoją działalność w 2009 roku jako PHU AGRO-SERWIS IZERY. W pierwszym okresie działalności zajmowaliśmy się sprzedażą wysyłkową oryginalnych części zamiennych do kilku marek maszyn rolniczych, głównie Case IH, New Holland, JCB, John Deere. Kolejnym etapem rozwoju naszego przedsiębiorstwa było nawiązanie współpracy z różnymi dostawcami, takimi jak: Granit, Grene, Menke i wieloma innymi, dzięki czemu nasza oferta poszerzyła się o części zamienne do wielu innych maszyn rolniczych i nie tylko. W 2010 roku, firma rozpoczęła także sprzedaż części zamienne do maszyn budowlanych, takich jak Case, Ford, New Holland i innych. Kolejne dwa lata naszej działalności poświęciliśmy na dalszy rozwój i nawiązywanie współpracy z wieloma nowymi dystrybutorami i dostawcami z Polski i Europy Zachodniej, głównie z Niemiec i Anglii. Dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości, w krótkim czasie staliśmy się poważnym partnerem handlowym, który może konkurować z dużo większymi od siebie. Pod koniec 2011 roku nasza firma zmieniła nazwę na ACI TECHNICS.

 

            Dzisiaj ACI TECHNICS to firma, która oferuje swoim klientom dostęp do szerokiej gamy produktów z dziedziny techniki rolniczej, budowlanej i przemysłowej, a także ogrodniczej i leśnej. 

 

TECHNIKA ROLNICZA:

1. Części zamienne do:

- ciągników rolniczych, ładowarek teleskopowych i innych, kombajnów zbożowych, sieczkarni samojezdnych, przyczep

- maszyn rolniczych do: uprawy roli, nawożenia, oprysku, siewu, zbioru zielonek, zbioru okopowych i wielu innych

2. Części eksploatacyjne do maszyn rolniczych (oleje, smary, płyny chłodnicze, opony)

3. Artykuły do produkcji zwierzęcej, ogrodzenie pastwisk, artykuły jeździeckie

4. Artykuły gospodarcze, gospodarstwo domowe

 

TECHNIKA BUDOWLANA (MASZYNY BUDOWLANE)

1. Części zamienne do:

- ładowarek, koparko-ładowarek, koparek kołowych i gąsienicowych, mini koparek, nośników teleskopowych, spycharek, wozideł

2. Części eksploatacyjne: oleje, smary, płyny chłodnicze

3. Opony, gąsienice

4. Osprzęt: łyżki, zęby, lemiesze

 

TECHNIKA PRZEMYSŁOWA

1. Silniki - firma oferuje części zamienne do silników wysokoprężnych różnych producentów, które znajdują zastosowanie nie tylko w opisanych maszynach rolniczych i budowlanych, ale także w samochodach ciężarowych, wózakch widłowych, agregatach prądotwórczych i wielu innych dziedzinach przemysłowych

2. Hydraulika siłowa (kompletne siłowniki, tłoczyska, rury cylindra, uszczelnienia, pompy, przewody hydrauliczne, aparatura pomiarowa, prasy i wiele innych)

3. Technika napędowa (wały napędowe, przekładnie, pasy, koła pasowa, łańcychy, koła zębate, łożyska, inne)

4. Artykuły znormalizowane (łożyska, uszczelnienia, śruby, nakrętki, obejmy, opaski, nity, gwoździe, zawleczki i wiele innych produktów)

5. Wyposażenie warsztatu (klucze, narzędzia, elektronarzędzia, podnośniki, wciągniki, odzież ochronna, inne)

 

 

Największą część naszej oferty stanowią części zamienne do maszyn rolniczych i budowlanych. W ofercie firmy ACI TECHNICS znajdują się zarówno części oryginalne, jak również części pierwszomontażowe oraz tzw. 'zamienniki".

 

1.      Oryginalne części zamienne – części pochodzące od autoryzowanych dostawców, w oryginalnych opakowaniach, sygnowanych logiem producentów maszyn. Dzięki współpracy z wieloma autoryzowanymi dystrybutorami, w wielu przypadkach posiadamy pełną ofertę, czyli możemy dostarczyć każdą potrzebną część, a nie tylko wybrane pozycje. Ten segment będziemy stale rozwijać, aby nasza oferta obejmowała jak największą liczbę producentów.

 

2.      Części zamienne produkowane przez producentów części OEM – są to produkty wyprodukowane przez tych samych producentów co Oryginalne Części Zamienne, tej samej jakości, powstające w tych samych fabrykach, ale niejednokrotnie, kilkadziesiąt procent tańsze, dzięki temu, że na opakowaniu nie są sygnowane logiem producenta danej maszyny. Naszym zdaniem jest to najkorzystniejsza grupa towarów, ponieważ klienci otrzymują towar najlepszej jakości w bardzo dobrej cenie. W ostatnim czasie położyliśmy ogromny nacisk na rozwój tej grupy produktów, dzięki temu, dziś oferujemy Państwu szeroką ofertę części zamiennych, pochodzących od producentów pierwszomontażowych.

 

3.      Części zamienne tzw. „Zamienniki” – są to części, które stanowią najtańszą alternatywę. W naszej ofercie staramy się posiadać zamienniki tylko najlepszej jakości, takie, które nie odbiegają jakościowo od części oryginalnych i pozwolą na bezawaryjną pracę Państwa maszyny, pochodzące głównie od producentów z Europy Zachodniej. Stosowanie zamienników polecamy zwłaszcza do maszyn starszych i pracujących przy mniejszych obciążeniach. 

 

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO WSPÓŁPRACY